PARTNERZY

PARTNERZY

oracle gold partner

Oracle to jedna z wiodących firm IT na świecie, która oferuje szeroką gamę sprzętu, technologii, aplikacji, produktów i usług. Obsługuje ponad 400 tys. dużych i średnich przedsiębiorstw działających we wszystkich branżach, włączając 100 firm wchodzących w skład Fortune 100.

Outbox jest Złotym Partnerem Oracle oferującym usługi wdrożeniowe w zakresie Oracle CRM i Oracle Fusion Middleware.

salesforce gold partner

Salesforce.com jest światowym liderem systemów dostępnych w chmurze, który dostarcza rozwiązania dla sprzedaży i obsługi klienta (znanych również jako zarządzanie relacjami z klientem lub CRM) w modelu SaaS. Niskie koszty. Niskie ryzyko. Szybkie rezultaty. 72 500 zadowolonych klientów najlepiej świadczy o Salesforce.com.

Outbox jako certyfikowany partner Salesforce wdraża aplikacje Salesforce.com jako część złożonych i strategicznych rozwiązań łączących ludzi, procesy i technologie.

microsoft gold partner

Microsoft jest międzynarodową, tworzącą oprogramowanie, korporacją z siedzibą w Redmond, która rozwija, wytwarza, licencjonuje i wspiera szeroką gamę produktów i usług w obszarze technologii komputerowych. Spółka powstała 4 kwietnia 1975 roku, pierwsze biuro w Polsce otwarto w 1992 roku. Firma zatrudnia ponad 95 tys. specjalistów, w tym 300 pracowników w Polsce. Microsoft współpracuje z 8 tys. partnerów i 20 tys. polskich inżynierów.

Outbox to certyfikowany partner Microsoft CRM z najwyższym statusem partnerskim Gold.

ibm

IBM jest firmą globalną, działającą w ponad 170 krajach. Największy na świecie dostawca usług doradczych, światowy lider biznesu i technologii, poszukujący innowacji w badaniach oraz poprzez rozwój nowych produktów i rozwiązań tak, by kształtować przyszłe społeczeństwa. IBM prowadzi badania, działa na rzecz rozwoju oraz wspiera talenty techniczne we współpracy z rządami, korporacjami, teoretykami
i praktykami w celu rozwiązywania rzeczywistych problemów, by wspierać tworzenie lepszego świata i planety. 

fairsail

Fairsail jest wiodącym dostawcą systemów przetwarzających informacje HR działających w chmurze, jedynych systemów odpowiadających na dzisiejsze potrzeby globalnych departamentów HR. Dostarczany w chmurze, oferuje szeroki zakres funkcjonalności od zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) i rekrutacji, po listy oferowanych benefitów
i zarządzanie urlopami, dostępnych poprzez Global Collaboration Portal. Zapewniając zgodność na poziomie lokalnym, jak i centralnym, rozwiązania Fairsail dostarczają idealnego połączenia użyteczności oraz – w tym samym czasie – redukcji obciążeń administracyjnych, tak dla pracowników, jak i pracodawców.

Dzięki technologii bazującej na wieloletniej wiedzy, łatwej implementacji
i inteligentnemu przetwarzaniu danych HR, rozwiązanie przeznaczone jest dla współczesnych, rozwijających się, globalnych firm. Fairsail wyraźnie pokazuje, w jaki sposób HR dostarcza korzyści nowoczesnym organizacjom, oferując pracownikom na całym świecie możliwość komunikowania się i działania na rzecz rozwoju własnej, jak i innych pracowników, kariery.

jboss

Naszym klientom oferujemy oprogramowanie wykorzystujące technologię JBoss. Zrealizowaliśmy jedno z największych na świecie wdrożeń z wykorzystaniem silnika bazującego na regułach Drools, opartego na serwerze aplikacji obsługiwanej przez serwer aplikacji JBoss AS. Pionierska realizacja doprowadziła nas do ścisłej współpracy z zespołem programistów realizujących projekt JRules.