Oracle Fusion Middleware

Oracle Fusion Middleware

Oracle Fusion

Oracle Fusion Middleware to wiodąca na rynku platforma innowacji biznesowych dla przedsiębiorstw oraz instalacji chmurowych. Rozwiązanie to umożliwia przedsiębiorstwom tworzenie i uruchamianie szybkich, inteligentnych aplikacji biznesowych przy maksymalnej efektywności IT, dzięki pełnemu wykorzystaniu nowoczesnych architektur sprzętowych i programowych.

Oracle Fusion Middleware składa się z następujących komponentów::

Exalogic

Rozwiązanie Oracle Exalogic Elastic Cloud jest przeznaczone, zoptymalizowane i certyfikowane, do obsługi aplikacji oraz technologii firmy Oracle. Idealne nadaje się do krytycznego oprogramowania warstwy pośredniej oraz aplikacji firmy Oracle i innych dostawców. Oferuje niski całkowity koszt użytkowania, ogranicza ryzyko i zapewnia niezrównaną wydajność, niezawodność oraz skalowalność.

Data Integration

Szczegółowy i ciągły dostęp do wiarygodnych danych przy wyższej wydajności i niskim całkowitym koszcie użytkowania. Oracle Data Integration to kompleksowe i zintegrowane rozwiązanie z funkcjami bieżącego i zbiorczego przenoszenia, przekształcania, kontroli jakości danych, obsługi i federacji danych.

Business Process Management

Pakiet Oracle BPM Suite umożliwia iteracyjne i szybkie optymalizowanie procesów biznesowych obejmujących wiele systemów, aplikacji oraz grup funkcyjnych. Oferuje ujednoliconą platformę klasy korporacyjnej do projektowania i automatyzowania procesów biznesowych, zapewniając lepszy wgląd, większą kontrolę i doskonałe wrażenia dla korzystających z niej użytkowników.

Business Intelligence

Oracle oferuje najbardziej kompletne, otwarte i zintegrowane rozwiązania Business Intelligence dostępne obecnie na rynku, z kompletnym zakresem najlepszych w swojej klasie funkcji BI, takich jak funkcje raportowania dla przedsiębiorstw, zapytania i analizy ad hoc, pulpity oraz karty wyników.

Identity Management (Zarządzanie Tożsamością)

Oracle oferuje kompletną platformę do zarządzania tożsamościami. Dzięki niej, przedsiębiorstwa mogą zwiększyć bezpieczeństwo, egzekwować przestrzeganie przepisów, obniżyć koszty administracyjne i budować skalowalne rozwiązania. Zbiór ściśle zintegrowanych składników przyspiesza wdrażanie aplikacji oraz upraszcza zarządzanie tożsamościami i dostępem.

Cloud Application Foundation

Cloud Application Foundation oferuje najlepszą w swojej klasie infrastrukturę aplikacji dla prywatnych i publicznych instalacji chmurowych. Rozwiązanie bazuje na serwerze Oracle WebLogic i łączy innowacyjną technologię z nowoczesnymi standardami Java do tworzenia konwergentnych platform chmurowych. Jest to wysoce dostępna i niezwykle wydajna podstawa dla Oracle Fusion Middleware, dostosowana do zoptymalizowanych systemów firmy Oracle.

Service-Oriented Architecture

Oracle SOA przekształca złożone funkcje łączności aplikacji w elastyczną integrację wielokrotnego użytku opartą na usługach, co przyspiesza wprowadzanie produktów do sprzedaży, poprawia sprawność działania i pozwala obniżyć koszty.

WebCenter

Oracle WebCenter to znakomita, wspomagająca platforma gwarantująca wyjątkowy komfort pracy. Łączy ludzi i informacje, dzięki kompletnej ofercie obsługi portali, zarządzania pracą sieci, treści, funkcji społecznościowych oraz współpracy i technologii współpracy w jednym, zintegrowanym pakiecie produktów.

Development Tools

Firma Oracle oferuje kompletny i zintegrowany zestaw narzędzi do rozwoju aplikacji, rozwoju bazy danych i inteligentnej analizy danych, obsługujący wszystkie rozwiązania, platformy technologiczne i systemy operacyjne.

Oracle Gold Partner

Outbox oferuje usługi wdrożeniowe następujących komponentów rozwiązania Oracle Fusion Middleware:

  • Oracle SOA Suite,
  • Oracle BPEL Process Manager,
  • Oracle Business Process Management Suite,
  • Oracle WebCenter.

Nasz zespół skłąda się z doświadczonych i certyfikowanych specjalitów, którzy dostarczyli projekty wdrożeniowe komponentów Fusion Middleware w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

­

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt:

 

Stanisław Piechowicz
stanislaw.piechowicz@outbox.pl
tel. +48 22 463 41 11