Mobilne aplikacje

Mobilne aplikacje

Czym są rozwiązania mobilne? 

Nie są już trendem.


Są rzeczywistością. Urządzenia mobilne są częścią naszego życia. Poznajmy zatem kilka faktów dotyczącego nas i naszej mobilnej działalności. 

Infografika przedstawiająca korzystanie z mobilnych urządzeń

 

Dla wielu przedsiębiorstw obecność w obszarze rozwiązań mobilnych i wdrożenie aplikacji mobilnych jest konieczne do utrzymania bliskich stosunków z ich klientami. Aplikacje mobilne są koniecznością jeśli kanałem sprzedaży jest Internet – twoje produkty powinny być dostępne dla klientów, gdzie sobie ich zażyczą i kiedy sobie ich zażyczą. 

Oferta Outbox - aplikacje mobilne dla firm

Odpowiadając na potrzeby rynku w tym zakresie, projektujemy i wdrażamy aplikacje mobilne dla firm z różnych branż, wyposażając je w odpowiednie funkcjonalności. Stanowią one doskonałe wsparcie działalności firm, podnoszące ich konkurencyjność na coraz bardziej wymagającym rynku.

Kierując się indywidualnymi oczekiwaniami klienta, dostarczamy aplikacje Android dla firm, spełniające wzorce projektowe platformy oraz realizujące dobre praktyki branży. Skutecznie adaptujemy nowe rozwiązania technologiczne do konkretnych wymagań i potrzeb firm. Wdrażane przez Outbox aplikacje mobilne dla firm, dedykowane na platformę Android, pomagają wykorzystać potencjał stale rozwijającego się rynku mobilnego w Polsce.

 


Czego potrzeba by stać się mobilnym?

Pozwól swoim klientom kupować i używać twoich produktów za pomocą urządzeń mobilnych.

My wesprzemy Twoje działanie poprzez:

  • Odświeżenie i aktualizowanie twojej strony
  • Stworzenie żywo reagującej strony
  • Stworzenie i wdrożenie odpowiednich aplikacji mobilnych

Należy pamiętać, że wsparcie rozwiązań mobilnych to coś więcej, niż jedynie udostępnienie strony internetowej i aplikacji dla urządzeń mobilnych. Tak naprawdę liczą się doświadczenia klienta – strona i aplikacja muszą być łatwe i przyjazne w użyciu. Oprócz modelu działalności liczy się także projekt rozwiązania.

­

­


Czego naprawdę potrzeba?

Na tej stronie nie otrzymasz odpowiedzi na pytanie, co wybrać.

Na takie pytania zawsze odpowiadamy: to zależy! Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi konsultantami, w celu zapoznania się z profilem działalności twojego przedsiębiorstwa oraz zaprezentowaniem rozwiązań, które idealnie wpasują się w oczekiwania.

Porozmawiajmy! Wierzymy, że każdy klient i każda organizacja są inne i trzeba do nich indywidualnie podejść. Nie oferujemy rozwiązań gotowych do użycia od razu po wyjęciu z „pudełka”. Dostarczamy za to aplikacje Android dla firm i strony, stworzone z myślą o tobie i twoich klientach.

­

­


Czym się zajmujemy?

Oferujemy szeroki wachlarz usług:

  • projektowanie nowych stron lub przeprojektowanie istniejących
  • rozwijanie stron internetowych
  • projektowanie aplikacji mobilnych dla firm
  • rozwijanie aplikacji mobilnych

Web design, Web development, Mobile app design, Mobile app development

­

­


Jak pracujemy?

Przez lata ciągle usprawnialiśmy oferowany model współpracy. Zachęcamy naszych klientów do udziału w całości cyklu wdrożeniowego, preferujemy metodyki zwinne połączone z częstymi spotkaniami statusowymi, w celu otrzymywania cennej informacji zwrotnej.Training, Testing, Web/app development, Web/app design, Exploration, Planing


Nasze realizacje

Aplikacje natywne

Aplikacje mobilne na tablecie i smartfonie

­

Responsywny design/ HTML5­

Responsywny design i HTML5 na tabletach i smartfonie­